1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Систем за пријавување на мислења

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од NERD., 2 Јануари 2011.

 1. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  344
  19 Април 2010
  Машко
  Имам пробано неколку пати да пријавам мислење но не ми успева.. db error... видете.. поправете го.. :)
   
 2. Revan

  Revan
  Gaining Experience

  660
  310
  25 Мај 2008
  Работи системот за пријавување и покрај грешката. Еднаш пријавив еден постар пост и покрај тоа што јавуваше грешка сепак беше избришано мислењето.
   
 3. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  344
  19 Април 2010
  Машко
  Сигурно беше избришано од некој модератор.. го имаа видено..100% сум сигурен дека не работи модулот...
   
 4. Revan

  Revan
  Gaining Experience

  660
  310
  25 Мај 2008
  Ти викам бајаги старо беше мислењето, после пријавата беше избришано во рок од еден саат, не верувам дека било случајност.

  Но останува да се потврди од нив.
   
 5. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  344
  19 Април 2010
  Машко
  А нив некако ги нема.... :isplashen: j/k...
   
 6. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,837
  26,070
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Еве ги модераотрите кој вика дека ги немало :)
  Иначе стигаат пријавите донт вори би секси....
   
 7. NERD.

  NERD.
  Gaining Experience

  1,377
  344
  19 Април 2010
  Машко

Сподели

Вчитување...