1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Симнување на Silverlight

Дискусија во форумот 'Microsoft Windows' започната од DekoRoker, 21 Февруари 2012.

 1. DekoRoker

  DekoRoker
  Gaining Experience

  625
  53
  12 Септември 2009
  Машко
  Студент ФИНКИ
  Здраво.

  Дали некој знае како да се симнат видеа прикажувани преку Silverlight. Пример, на pluralsight страната има видео туторијали кои во почетокот кога ќе ги стават се бесплатни, па сакам да си ги симнам некако за да ги гледам понатаму. Пробав со Grab++ на Orbit Downloader ама не сака.. Некој друг има идеја?
   
Слични теми
 1. ana
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,383
 2. varelg
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,035
 3. kimi makedonski
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,101
 4. Papa Benedikt
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  757
 5. Paloski Marko
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,298
Вчитување...

Сподели

Вчитување...