1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Sim card reader

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од loc geek, 21 oктомври 2019.

 1. loc geek

  loc geek
  Gaining Experience

  153
  56
  21 Јуни 2015
  Машко
  Zdravo kupuvam sim card reader slot za Sony Xperia Z c6603 ako ima nekoj ili znae kade vo MK moze da se kupi
   
  На Garfield' му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,092
  4,354
  28 oктомври 2008
Слични теми
 1. tazeclence
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,189
 2. xenon
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,141
 3. Steff_Maja
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  855
 4. mihovkris
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  654
 5. DeJaVu
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  442
Вчитување...

Сподели

Вчитување...