• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

silicone case for iphone

  • Ја почнал/а темата
  • #1

bristlebac

Gaining Experience
21 декември 2020
47
57
Skopje
бидејки немам можност сеуште да објавам пишувам овде се надеван не кршам некое правило
поклонувам оргинал футрола димензиите се гледаат на сликата
viber_image_2021-04-19_01-22-44.jpg
да биде малку интересно има предност третиот што ке пише во пм.и да е од Скопје
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,777
Мислења
850,339
Членови
29,472
Најнов член
Горјан Стојчев
На врв Дно