1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Sigma 18-35mm f1.8 ART - Nikon

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stefan_off, 19 Јануари 2020.

 1. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  346
  286
  29 oктомври 2009
  Фотограф
  Sigma 18-35mm f1.8 ART - Nikon
  Состојба 8.5/10
  Предно задно капаче, Lenshood, оригинална торбичка
  Цена 29.000 ден.
  Инфо 078-980-787

  DSC_9813.jpg DSC_9816.jpg
   
  Oktar, sostius и на TheMarshal им се допаѓа ова.
 2. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  346
  286
  29 oктомври 2009
  Фотограф
 3. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  346
  286
  29 oктомври 2009
  Фотограф
 4. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  346
  286
  29 oктомври 2009
  Фотограф

Сподели

Вчитување...