1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Швајцарски фирми

Дискусија во форумот 'Останато' започната од The08, 12 Март 2011.

 1. The08

  The08
  Intern

  48
  1
  9 Март 2011
  Ми треба линкови од 3Д продукции во Швајцарија ( што повеќе )
   
 2. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
 3. The08

  The08
  Intern

  48
  1
  9 Март 2011
  благодарам за линкот, тоа го знам и јас, барав исто така но не се снајдов баш најдобро, затоа побарав помош :bravo:
   

Сподели

Вчитување...