• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Штрав за M.2

Pej4o

Intern
12 ноември 2015
55
36
Здраво

Го изгубив штравчето за ссд М.2 станува збор за матична ASUS PRIME B350-PLUS

Ако ви се навога ке се договориме цена или кажете каде може да најдам.

 

Daniel86

Guru
28 мај 2013
2,993
7,883
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i7 3770 & Cooler Master Hyper 612 V2
Motherboard
Asus P8Z77-V PRO
Storage
Samsung 860 EVO 250GB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Cooler Master-Silent Pro Gold 600W
RAM
Geil 2x8GB
Video card
Asus R7 250 2GDDR5 & Intel HD 4000
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
Logitech MX1000
Keyboard
Verbatim KU-0725
Audio
Realtek ALC887 & Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 7 Ultimate SP1 x64 И НЕ ГО МЕЊАМ!!!
Сосе држачот ти треба или само штрафче? Ако е само штрафчето, ќе ти најдам јас некое, нормално гратис.
 

jvelk

Gaining Experience
16 февруари 2021
54
54
Пред некое време друг член бараше исто штрафче, кога го прочитав насловов викам уште ли не најде штрафче човеков :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,744
Членови
30,814
Најнов член
SandraNikola
На врв Дно