1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Штрафалица на струја

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Garfield', 5 ноември 2019.

 1. Garfield'

  Garfield'
  Intern

  222
  46
  18 Јануари 2019
  Машко
  Здраво
  Дали имал некој штрафилица на струја за телефони и лаптопи?
  Electric Screwdriver Set Bits Mini Phone Repair Practical Aluminium USB Charging | eBay
  Вакво нешто мала штрафалица дали има во мк?
  дали е добро за телефони и лаптопи?
  Благодатам однапред.
  (неможам на темата да ставам неогранични одговоро зошто?)
   
 2. moongose

  moongose
  Unstoppable

  1,996
  2,244
  19 Јули 2013
  - Да, на батерија.
  - Не сум видел, но не значи дека нема.
  - Да, за тоа е и наменета.
   
  На Garfield' му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...