• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Што се дешава со форумов??

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,340
28,732
kalco.ru
Денес нешто има отежнато влегување на порталов?
Нешто работи администрацијата или ова се случува само кај мене?
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
И кај мене исто несакаше,и сега споро ја отвара странава :isplashen:
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Ааа не,не беше цел ден,сега пред 30 минути не сакаше,а сега е ОК.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,340
28,732
kalco.ru
Значи дефинитивно не е само до мене:))
ОК во тој случај има проблем и ќе бидеме толерантни спрема администраторите ќе го оставиме да си ја работата работата
 

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Проблемот е до серверите кајшто е хостиран порталот/форумот така да воздржете се од вакви теми. Доколку администрацијата работи нешто ќе има известување или предупредување..сега за сега се случуваат некои технички тешкотии од страна на серверот што не е во наша моќ да реагираме.

Благодарам за разбирањето и Вашата стрпеливост.

Темата е затворена. :rolleyes:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,894
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно