• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Што мислите?

  • Ја почнал/а темата D
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.

Lightlord

Intern
6 април 2007
86
1
Не е важно тоа туку важно е во што веруваат луѓето (немој да ме сметате за некој голем филозоф) :p Ама веројатно е добар продукт во фотошоп. :D
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Едно од правилата на животот е... никогаш не претпоставувајте ;-))
 

PsyShadow

Intern
9 април 2007
74
1
Zboram jas deka kje se vrati vremeto na zmejovite, vilenjacite.... ama nikoj ne mi veruva .... eve dokaz za toa :)
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Ќе беше многу појасно да го ставеа изворот на кајгана.

И незнам зашто сите зборуваат за Photoshop кога има толку многу интересни програми за photo editing :) А да не зборувам за тоа дека доколку ова е fake најверојатно е изработено како такво а со тоа и сликите нема потреба да бидат едитирани.

Во секој случај, интересно. Греота ако изгорело :(
 

Gorgi

Intern
6 април 2007
16
1
Можеби е рачна изработка на некој вешт уметник. А можеби и не е толку вешт, загледајте се во крилата на тоа "суштество" и ќе забележите дека тоа се листови од некое дрво. Тоа е мојата претпоставка :cool:
 

goran^

Intern
7 април 2007
37
0
И мене ми изгледа како лист од лозница .Но ако не повмимава при промоцеијата целото ке му се распадне.Што да е нешто вредно и сериозно повике ќе внимават.
 
D

DimitarMK

Гостин
cool e..ama ne mi se veruva deka e vistinito.Photoshop i se e mozno...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,521
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно