• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Што мислите за оваа страна [www.stip.mkd.net]

  • Ја почнал/а темата
  • #1

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Знам дека врие од вакви теми, но многу ми треба професионално миелење за овој форум. Вашите критики обавезно ке ги прифатам.
www.stip.mkd.net
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
pa voglavno ne e losha.. Samo imam nekolu zabeleshki..
prvo:
Штип - Заедница
Форум за сите штипјани ...
bi go napishal so pogolemi i po izraziti bukvi, i bi go premestil najgore na stranata, a pod nego bi stoele "Прашања/Одговори Прашања/Одговори Барај Барај Членови Членови Членски групи Членски групи Регистрирајте се Регистрирајте се ".
sepak, takva ti bila zamislata..
Potoa isto bitno, nekako na prvo gledanje, bojava na forumot mnogu monotono deluva.. nekako bez emocii.. Jas lichno bi stavil malce po "svezha" boja, nekoja malce poizrazita..

Potoa za forumite..
Mnogu chesto imash upotrebuvano "ovde"..
ex.
Овде постирајте го вашето мислење за форумотОвде се сите новости, вести и соопштенија од форумот
Овде рекламирајте го вашиот сајт, фирма или производ бесплатно
ect ect..
Lichno mislam deka nema potreba od toa "ovde".
Dodeka sum kaj forumite, imash edno nekorektno napishano
Вицотека
Место каде што ке се насмеете како и каде што ке можете да ги истакнете вашите омилени вицови
Bez toa "kako".

Вашите омилени клипови покажете ги овде за другите да гледаат
Smeni go ova celosno.. Podobro ostavi Vashi omileni klipovi. Poednostavno, porazbirlivo i podobro.

Овде пишувајте за забавни работи кој немате каде да ги сместите
Povtorno isto, bez toa "ovde".

Malce podolu
Нашите членови се испратиле точно 9 мислења
Trgni go "se", ti nema logika.
Isto smeni go i
Постојат b>3 регистрирани
членови
Последен пат кога член беше он-лајн е
Mozhesh da go smenish malce poinaku ova..

Zasega dovolno ti e .. :D

Mozhebi preterav so zabelshki, no sepak, ova e moe mislenje za toa kako jas lichno bi go podobril forumot.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

GeNeRaToR

Intern
20 јануари 2008
538
7
Ova e najdobrata kritika dosega sto sum ja cul. Sto e do forumite ke go promenam opisot. No toa so prevodot ne mozam da go smena tuku mozam samo da baram nekoj podobar prevod.
Fala
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43,691
Мислења
855,791
Членови
29,735
Најнов член
agjeka
На врв Дно