1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Што мислите за Advanced System Care 2?

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од RisteMK, 9 Април 2011.

 1. RisteMK

  RisteMK
  Intern

  13
  0
  7 Април 2011
  Јас го користам овај софтвер веќе еден месец и мислам дека е супер(колку што се разбирам јас) .Сакам да ми кажите ваше мислење за овој софтфер.
   
 2. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,157
  1,713
  30 Мај 2010
  Не знам зошто баш си ја избрал верзијата 2 кога има понова (мислам 3.7). Програмот како програм е солиден за оптимизирање на перформансите и има Free верзија. Го имам користено и баш ми се допаѓа. Доволно е неделно по едно скенирање да пуштиш со него.
   
 3. vlatkooo3

  vlatkooo3
  Intern

  104
  2
  12 Март 2010
  ja go koristam 3.7 pro edition. koa go uklucam automatic care+ registry scan ima pa nema kriza..samo toj mi go resi problemot so automatskiot restart sto go imav.. so security 380 i ccleaner se strasna kombinacija. dobra optimizacija maksimalna iskoristenost!
   
 4. DrMos

  DrMos
  Gaining Experience

  285
  52
  19 Септември 2009
  Машко
  Никогаш не сум го користел а и немам потреба :)
   
 5. overrated

  overrated
  Intern

  191
  4
  8 Мај 2008
  Машко
  го имам користено порано, ама нешто не ми правеше мерак па го тргнав, сега користам Windows 7 Manager и сум доста задоволен :bravo:
   
 6. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Добра работа, но знае да направи куп проблеми.

  Поради тоа, пред чистење, направи back up на регистри ( самата програма ќе ти го понуди тоа ).

  Доколку имаш проблем, лесно можеш да ги вратиш оштетените регистри.
   
Слични теми
 1. stefan1984
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,376
 2. sdarko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,092
 3. gokica
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,514
 4. ileste
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  2,274
Вчитување...

Сподели

Вчитување...