• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Што? Како? Кој?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Едно од поважните правила на овој форум е дека БЕЗСМИСЛЕНИ постови ќе бидат избришани! Исто така ќе бидат избришани и сите навредливи мислења и сл (освен од форумот Боречки клуб!).
Сите оние мислења кои не одговараат на дадената тема, сите оние мислења кои служат да навредат некого (освен оние во Боречки клуб) и сл. едноставно ќе бидат избришани.

Ова е ИТ форум, нема потреба од безсмислени постови и расправање.

Сите оние мислења кои ќе бидат врачунати како расправање, навредување, омаловажување и слично ќе бидат избришани доколку не се наоѓаат во темата Боречки клуб (која постои за таа цел!).

И самите знаете кога ќе напишете мислење кое навредува некого, така да не тражете објаснување зошто и како е избришано - нема да добиете.

Доста е расправање по македонските форуми кој, како, што направил, те ова, те она... Една од целите на овој форум е едукација за ИТ - концентрирајте ги Вашите сили кон таа цел, помогнете ни да ја оствариме и истовремено збогатете си го своето знаење.
 

drown

Master
8 март 2007
1,453
199
Куманово
iwmnetwork.com
:zbunet3:
...и не отварајте теми ако немате што да кажете. Теми како "тука пишувајте за X производ"... or the ninja will kick ya ass :ninja2:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,725
Мислења
863,393
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно