• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Што е фрката со ова -> ‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉‬‭‮‪‫‬‬ ‭‮

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
neznam dali e bug ili neso sluzi kako font za nekoj jazik ali izgleda cudn‫‬‭‮‪‫‬‭‮o

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉tekst napisan normalno
 

drown

Master
8 март 2007
1,453
199
Куманово
iwmnetwork.com
‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Порано каубојците коа јашеле по прериите, они биле многу хендикеписани, Џон Вејн, исто Вајат Ерп, Загор, Тене и други ондак коа јашеле тамо, и иделе у пустињите тоа у град ко ќе влезат по салуните барале да најдат, бурек
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
‮҉ќе го ставиш кругчето и самиот курсор ќе се префрли лево од него. Потоа само пишуваш и готово. Поздрав D:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,003
Мислења
854,524
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно