• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Што бидна со ИТ ТВ ?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Forumko

Intern
14 октомври 2008
351
3
Гледам на почетната страна имате поставено дека наскоро ќе има ИТ ТВ.

Епа сега ние сакаме да знаеме до каде сте со ИТ ТВ? :)

BTW: Секаде прегледав на форумот и ја нема темата ако ја има веќе отворено се извинувам.

Па чекаме одговор од администраторите.
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Иако не сум админ, мислам дека едно време имаа тест на тоа.
Ви текнува на едно видео интервју со, незнам кој беше..., некој министер или слично? Мислам дека тоа беше еден вид на проба.... :ermm:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Forumko

Intern
14 октомври 2008
351
3
Немора да бидат постовите само од администраторите де (патем кој сум јас да кажувам :) ) ама мислам дека најдобро ке ни кажат...
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,383
29,032
kalco.ru
Имаше тема и рекоа дека работат.Па неможе тоа преку ноќ....стрпете се малце

П.С...ова беше ептен администраторски:LOL:
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,029
www.iwmnetwork.com
ИТ ТВ е одложено на неопределен период бидејќи наидовме на мали проблеми при неговата реализација, а воедно и на целиот проект.

Сакаме кога ќе го реализираме проектот навистина да биде нешто, па така, сеуште чекајќи ја соодветната ИТ клима во Македонија, го ставаме на мала пауза тој проект. :)

Откако ќе се оформи мислење за неговата реализација, ќе има повеќе детали достапни за јавноста.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,736
Мислења
863,580
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно