• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Шраф за м.2 ссд

  • Ја почнал/а темата
  • #1

outsider

Gaining Experience
14 јуни 2019
111
185
Дали има некој шраф за м.2 ссд. Едно ми треба.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,172
16,632
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Za koja ploca tocno, slikaj da vidam dali fali sgrafche ili lezhishte
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

outsider

Gaining Experience
14 јуни 2019
111
185
1618249545008.png
Мислењето е автоматски споено:

@gOJDO Се има вака ама шрафот го имаме загинато
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,172
16,632
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Proveri dali imas vo kutijata?

ti fali samo strafce ili in dolniot del(odstojnikot)? Pisi sto tocno nemas, ke ti pustam po kargo.
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,172
16,632
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Пратено денес, утре ги имаш, два типа шрафчиња.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,804
Мислења
850,773
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно