• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

show new posts

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
eve vi edna ideja ako sakate da ja realizirate, da se stavi edna tabela koja ke gi pokazuva ,da receme poslednite 10 novi postovi.....

zasto?

primer ako na nekoj mu e potrebna brza pomos :LOL: da znaeme da odgovorime odma........
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

_EAX

Intern
17 август 2007
827
6
www.rutix.byethost17.com
druze ako se otvori takva tema, ke bide diva liga temata, sekoj ke postavuva razni prasanja od razni temi......

mada ako se soglasuvaat drugite, nema problem
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Има mods за vBulletin, размислувавме за такво нешто. Најверојатно ќе биде додадено во блиска иднина
 

A^1^T^E^A^M

Баниран/a
18 април 2007
393
2
brmbrm.blog.com.mk
vidov deka ima link za novi postovi...ali sepak toa moze da se dodade i na glavnata strana
Па да де, за тоа и ти збори... на почетната страна ти има доле најновите 10 поста, најмногу препораки кој има, вести на форумот, најнови регистрирани челнови...

Како ова
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,394
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно