1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Шо е финтава со Facebook ов

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Psychoo, 20 oктомври 2009.

 1. Psychoo

  Psychoo
  Intern

  374
  7
  1 Мај 2008
  Машко
  Значи незнам шо е финтава ама од кога ке се логирам нонстоп ми го појавува ова :

  [​IMG]
  http://i36.tinypic.com/2z5uo01.jpg

  Помош???
   
 2. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 3. Dity Birdy

  Dity Birdy
  Intern

  4
  0
  20 oктомври 2009
  Мислам дека ти е до прелистувачот.
   
 4. Psychoo

  Psychoo
  Intern

  374
  7
  1 Мај 2008
  Машко
  Не не некоја проба било како што прочитав :)
   
Слични теми
 1. spiderman
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,459
 2. pilch@rd
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,648
 3. @ILE@
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,312
 4. gorgidimovski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,040
 5. DS
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  689
Вчитување...

Сподели

Вчитување...