• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Шифри за GTA?

Статус
Затворена за нови мислења.

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
630
50
Велес - Скопје
Иди на http://www.gamerevolution.com/
страната е наменета исклучиво за шифри,хинт и останато за игри.
Или поточно ако сакаш на овој линк http://www.gamerevolution.com/cheat/pc/g/long_name/asc
кај што ти ги листа сите игри на буквата Г за компјутер, бидејќи оваа страница има и читови за други платформи.
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5.108
296
www.gorjan.info
@Revan
Друже, а да дадеше линк право до играта, а не само основната страница. И јас можам да набројам 10, али директ линк ни треба.

Tnx
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
@ice man
Следи ја темава малце.. Во 10 линка предходно се спомнаа тие шифри.. Немора да се повторуваат едни исти работи..
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5.108
296
www.gorjan.info
Абе чоекот сака да се шета низ град, пука и бега од цајкани, без да мора да се секира дека ке загине. Тоа е според мене поентата на безгрижна забава во ГТА.
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1.084
18
Koga vise prasuvas znaci ne znaes da prebaras na google. A ako ne znaes da prebaras simni si cheatbook-database i sekoj mesec pravi mu update. Tamu gi imas site citovi i walkthroughs za skoro site igri(PC, PSX, PS2, PS3, XBox...........):)
 

X - MaCeDoNiAn

Баниран/a
25 јули 2009
61
4
Ако има некој заинтересиран можеме да направиме блог на кој ќе пишуваме шифри за сите игри.Преводот ќе биде на маќедонсќи јазик така да би требало да имаме полно посети.Така би можеле да рекламираме на блогот и да спечалиме некој денар.Само потребни се повеќе луѓе кои ќе бараат шифри.Затоа ајде кандидати!:)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
Ако има некој заинтересиран можеме да направиме блог на кој ќе пишуваме шифри за сите игри.Преводот ќе биде на маќедонсќи јазик така да би требало да имаме полно посети.Така би можеле да рекламираме на блогот и да спечалиме некој денар.Само потребни се повеќе луѓе кои ќе бараат шифри.Затоа ајде кандидати!:)
хммз.. Лоша идеја...

Зарем искрено мислиш дека би му претставувал конкурент на кој и да било англиски гигант? За пример да го земеме gamesradar.com.

Страната ти ги нуди 99,9% од шифрите, за 98% од актуелните игри.
ОСВЕН тоа, имаш целосно ривју за секоја игра, безконечен број слики од играта, видеа, стручни совети, коментари, тактики, и тоа за:
* PC
* PS2
* PS3
* Xbox
* 360
* GC
* Wii
* PSP
* DS
Ова е само еден наједноставен пример за страна.. А покрај овој гигант, постојат уште n број такви огромни компании со истата цел.

И, дали мислиш ти лично, дека едно блогче би кокурирало на овие страни?

Јас искрено многу ретко барам по наши блогови, кога знам дека постојат англиски гиганти со по ххх пати пообемна база.

Зошто би барал шифри за FallOut ( пример) на некој блог, кога можам да ја отворам горенаведената страна, и да најдам се` поврзано со играта?

Но, ако веќе и понатаму имате желба, тогаш можам единствено да ви посакам среќа.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.622
Мислења
927.260
Членови
33.215
Огласи
1.325
Најнов член
TalkTalk
На врв Дно