• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

shhh.com

Статус
Затворена за нови мислења.

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Sajtov beshe od shveps? Taka?
I verojatno ima nekoi problemi.. Neveruvam deka e hacknat.. Da beshe hacknat barem kje imashe nekakov tekst, nekakvo falenje od strana na hackerot.. :)
Verojatno dechkite od sajtot sakale da stavat nekoja novost ama zafrknale rabota.. :)
Obichno ako e hacknat kje stoi " Hacked/Owned, defaced by ***" ect ect..
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Sega zabelezhav.. ili pak ova "comun" koe shto e verojatno namerno ostaveno ako ima nekakvo znachenje kako prekar ili neshto drugo na hackerot.. Ova vo sluchaj ako e navistina hackirano..Samo sepak neveruvam..
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Sajtov beshe od shveps? Taka?
I verojatno ima nekoi problemi.. Neveruvam deka e hacknat.. Da beshe hacknat barem kje imashe nekakov tekst, nekakvo falenje od strana na hackerot.. :)
Verojatno dechkite od sajtot sakale da stavat nekoja novost ama zafrknale rabota.. :)
Obichno ako e hacknat kje stoi " Hacked/Owned, defaced by ***" ect ect..
Има исклучоци :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,429
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно