Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Sharkoon silentstorm icewind 750w

Статус
Затворена за нови мислења.

dejan_str

Unbeatable
8 април 2011
8.362
5.358
OHRID кај ензероно
dejan_str додаде нов оглас:

Sharkoon silentstorm icewind 750w - 2.000 ден.

Напојувањето е користено во конфигурација со gtx 1050ti околу 1 година и користено е за гејминг. Цела конфигурација не триши повеќе од 300w така да напојувањето не е воопшто оптеретено.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.110
Мислења
974.647
Членови
35.409
Најнов член
sendrit
На врв Дно