Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Sharkoon M25-W GAMING

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
636
1.106
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

Sharkoon M25-W GAMING - 2.500 ден.

Продавам гејминг куќиште,купено на 2 Декември 2022 со преостаната писмена гаранција уште 6 месеци од Анхоч (во прилог фискална,и гаранција),без траги на користење буквално без грепка,го добивате со сменет заден кулер многу по квалитетен од фабричкиот купен е само кулерот 750 денари (Deepcool Gamer Storm GS 120 1800rpm Slim) (https://www.anhoch.com/product/3753...ol-gamer-storm-gs-120-1800rpm-slim).Куќиштето фабрички има два кулера од напред 120 mm.Купено е...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.115
Мислења
974.840
Членови
35.420
Најнов член
tiktoksss12
На врв Дно