• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sharkoon 5.1

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Butch

Intern
20 февруари 2008
1
0
dali nekoj ima kupeno sharkoon 5.1 (vo neokom lani gi imase)
i dali ima problemi so niv. kaj mene izlezot za centar se blokirase i se slusa samo zuenje. ako ima nekoj za prodazba neka pise na [email protected]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,039
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно