1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Share programs in startup

Дискусија во форумот 'Microsoft Windows' започната од makedonce, 27 Јануари 2011.

 1. makedonce

  makedonce
  Intern

  609
  11
  12 Април 2007
  Здраво, ми треба ваша помош :)
  Значи користам Windows 7 и на двата компјутери и ја имам споделено папката на Skype па ме интересира има ли начин од споделената папка да направам автоматски Skype да се стартира и на другиот компјутер за да не ја инсталирам на другиот компјутер.
  Знам дека најлесно е да се инсталира и на двата но ме интересира конкретно овој начин.

  Ви благодарам :)
   
Слични теми
 1. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,056
 2. B@N@N@M@N
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,469
 3. kicedz007
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,026
 4. tomi
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,515
 5. DekoRoker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  733
Вчитување...

Сподели

Вчитување...