• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

шамар ...Slow motion :)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DaDo|BT

Intern
21 септември 2007
258
13
dad0bt.blogspot.com
мислам дека ке ви се допадне :)
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=FOQVtZGfeS0"] http://www.youtube.com/watch?v=FOQVtZGfeS0[/ame]

барем да знаете што се случува кога ке маните/ ке ви манат ШАМАР :LOL:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
WOW
Делува страшно иако се работи само за опичен шамар. :LOL:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
mislam deka so deckoto nesto ne e u redu
ne bi trebalo nosot taka da mu se vitka :D sepak ima mnogu rskavci i e pocvrst sto znam ne sum doktor no taka mislam
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,097
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно