• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Shadow of the Tomb Raider

  • Ја почнал/а темата
  • #1

CaKi_PrO

Intern
24 април 2011
43
8
kade moze da se najde link da se simne ovaa igra , znam deka e nova igra taze izlezena no mozebi nekoj ja ima pa bi sakal link za down....

Sent from my SM-G900V using Tapatalk
 

Sonic.01

Gaining Experience
5 јули 2016
133
323
Shadow of the tomb raider е заштитена со Denuvo, така ќе мора да почекаш доста време дур ја кракнат. Можеш да пратиш состојба за кракови за игри на crackwatch.

Испратено од D2005 преку IT.mk форум апликација
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,001
Мислења
854,471
Членови
29,633
Најнов член
goran.cvetanoski
На врв Дно