1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Шаблон/прашалник за одбирање на телефон

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од psyside, 19 Јануари 2020.

 1. goranzoran

  goranzoran
  Unstoppable

  2,891
  2,473
  21 Јануари 2011
  Машко
  Невработен
  Наредниот месец s20 искача ќе паднат цените.
  s10 plus имаше нов за 550 евра со 24 месеци гаранција, отклучен од телеком.
   
  Последна промена: 26 Јануари 2020

Сподели

Вчитување...