1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Шабански веб страни

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Stane, 5 oктомври 2008.

 1. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  :LOL: Двајца модератори и никој не го поправи линкот,еве го за тие што не успеаа да видат : www.endofworld.net,и интересно е :)
   
 2. CyberSpic

  CyberSpic
  Intern

  823
  26
  14 Април 2007
  :)) stane и ти го утна ама а ? :p haha
  http://www.endofworld.net/

  btw, кој да му е филмот на типчето освен заработка ?
  друга причина за купување на сите град.ком.мк домеини нема
   
 3. toten-design

  toten-design
  Баниран/a

  25
  0
  4 ноември 2009
  Ова е срамота, за еднен ланец во македонија да нема добра веб страна, хостингот им е катастрофа (или па asp не се знае :LOL:) дизајнот добар за пред 4-5 години, фонтот -5, навигација катастрофа полна е со подмениа, па усте под-подмени, без www не ја отовра, многу расипани линкови или со еден збор АМЦ. Или со друг збор КАТАСТРОФА.com.mk.
   
 4. TheDarkHacker

  TheDarkHacker
  Баниран/a

  285
  17
  16 Мај 2009
  Ако го видеше кодот,веб страната во Office е правена :D:D:D
  Само не сум сигурен дали е правена во Word па снимена е Save As>Webpage(HTML) или правена е со Publisher :) По се изгледа дека е со Publisher бидејќи го има оној досадниот код од Publisher што се појавува и не работи со модерните прелистувачи како Firefox и Opera,само со IE.
   
 5. iivviiccaa

  iivviiccaa
  Intern

  303
  11
  21 ноември 2008
  мислам дека најморонска страна е онаа на amc ( www.amc.com.mk )
  btw може сте ја пишале до сеа ништо чудно :)
   
 6. Busav

  Busav
  Intern

  595
  21
  10 ноември 2008
  Страната си е добра само со неколку печатни грешки се работи за ШАБАНСКИ СТРАНИ не за печатни грешки:ua:
   
 7. Remix

  Remix
  Intern

  40
  1
  15 ноември 2009
 8. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  915
  68
  18 Јуни 2009
  Помизерен сајт од овај здравје. Иначе сајтот е на НЕА (новинарска еколошка заедница): http://www.nea.org.mk
   
 9. TheDarkHacker

  TheDarkHacker
  Баниран/a

  285
  17
  16 Мај 2009
  Мразам кога сајт е направен во Microsoft Office :ua:
  Цитат на сорс кодот од неа.орг.мк:
   
Слични теми
 1. AMD_fan
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,765
 2. it.freak
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,709
 3. NERD.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  965
 4. Mr.Jack
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,718
 5. DaVoRkNe
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,927
Вчитување...

Сподели

Вчитување...