1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Шабански веб страни

Дискусија во форумот 'Останато' започната од Stane, 5 oктомври 2008.

 1. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  мачето баш им е
  а и тоа што оди назад :bravo:
  али ми требаа неколку минути да се привикнам на боите и да го приметам
   
 2. Dark_angelMKD

  Dark_angelMKD
  Gaining Experience

  558
  53
  4 Декември 2008
  Машко
  Компјутерски Сервисер/Веб Дизајнер/Програмер
 3. B@N@N@M@N

  [email protected]@[email protected]@N
  Gaining Experience

  523
  70
  28 Септември 2008
  „Малку“ заборавиле на сајтов...
  http://y2k.com.mk/
  [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Copyright © UNet 1998[/FONT]
   
 4. ChemicalAngel

  ChemicalAngel
  Gaining Experience

  794
  210
  24 ноември 2008
  Многу добар шабански сајт, само мислам дека заборавиле да го отстранат и за тоа уште работи. Пример за тоа е одете на линкот за search и ќе ви ги даде search engine-те од тоа време. Замислите search engine листа без google.com.
   
 5. gligor

  gligor
  Gaining Experience

  225
  148
  5 Март 2008
  Машко
 6. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,342
  1,068
  3 Декември 2008
  Машко
  хехе стварно “добра“ позадината како песок им е:p
   
 7. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,824
  26,013
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Интересно бе како визит картичка во електронска форма:D
   
 8. HocusPocus

  HocusPocus
  On your way to fame

  1,013
  633
  3 Јули 2007
 9. burce

  burce
  Intern

  268
  38
  1 Април 2009
 10. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,342
  1,068
  3 Декември 2008
  Машко
 11. Dark_angelMKD

  Dark_angelMKD
  Gaining Experience

  558
  53
  4 Декември 2008
  Машко
  Компјутерски Сервисер/Веб Дизајнер/Програмер
  Оваа треба да земе прва награда за најшабанска страна:LOL::LOL:
   
 12. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  76
  4 oктомври 2007
  На изглед е добра,само не е доправена :))
   
 13. ExtremeBt

  ExtremeBt
  Gaining Experience

  263
  69
  16 Мај 2009
 14. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 15. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,342
  1,068
  3 Декември 2008
  Машко
  ц ц ц се се само ова не мислев дека го има по нетов
   
 16. toteto

  toteto
  Баниран/a

  916
  40
  19 ноември 2008
  Многу корисно.
  Една од најшабанските страници според мене. ТУКА
   
 17. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
 18. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,342
  1,068
  3 Декември 2008
  Машко

  :isplashen::isplashen: добро бе немаат попаметна работа да направат некој корисен сајт.
   
 19. Dark_angelMKD

  Dark_angelMKD
  Gaining Experience

  558
  53
  4 Декември 2008
  Машко
  Компјутерски Сервисер/Веб Дизајнер/Програмер
  Ајдеeeeee ова е претеризам чисти гупости "Петок е не Недела е ":LOL::LOL:
   
 20. HocusPocus

  HocusPocus
  On your way to fame

  1,013
  633
  3 Јули 2007
 21. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  915
  68
  18 Јуни 2009
  Se capnav od smea, posebno so podvlecenoto

  A najinteresno od se e to sto site ovie web sajtoj se makedonski
   
 22. paneval

  paneval
  Intern

  178
  1
  2 Март 2008
  Еве една и од мене, по Шабанска здравје.

  www.domatti.com.mk
   
 23. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  915
  68
  18 Јуни 2009
 24. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,342
  1,068
  3 Декември 2008
  Машко
 25. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  915
  68
  18 Јуни 2009
  Болницата за деца ко за на мајтап е напраена... све шаренило.....
  а пак та шо е со Бонд све натуткано безвеза
   
Слични теми
 1. AMD_fan
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,744
 2. it.freak
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,697
 3. NERD.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  948
 4. Mr.Jack
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,697
 5. DaVoRkNe
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,904
Вчитување...

Сподели

Вчитување...