• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Шабански веб страни

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Тука ставајте линкови од некои шабански веб страни,па да се нзсмееме малце :) , еве јас прв да почнам,еве еден пример тука :LOL::LOL::LOL: " Значи странава е супер , многу ми се свиѓа "
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
909
Ohrid
"Шабански веб страни"
Ама наслов си опнал..

Anyway.. Ако најдам нешто ќе постирам..
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,383
29,030
kalco.ru
Леееее хахаха добра страна ц ц ц како вака бе толку пари имаат една саглом страна не направиле срамота:ua:
Ај да најдам некоја “интересна’’ ке ја ставам
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
Леееее хахаха добра страна ц ц ц како вака бе толку пари имаат една саглом страна не направиле срамота:ua:
Ај да најдам некоја “интересна’’ ке ја ставам
pa mesarnica:D:LOL::)) nema veze so kompjuteri se kladam deka ovaa stranica ja pravel nekoj mesar:LOL:
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,383
29,030
kalco.ru
Не брат за да биде уште по страшно дизајнер ја правел и + се потпишал доле на сајтот види ја!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
@Аго и јас се сложувам со тоа дека ја правел некој месар,бтв најзакон му е тоа доле ( Click Here )( Ne se misli ) :LOL::LOL:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,455
1,246
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
http://www.anfil.com.mk/prva.php

Ова е нешто што не ми се допаѓа.
- све се движи
- како се вметнати сликите
- галеријата е приказна самата за себе (Created with trial version of...)...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #22

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,725
Мислења
863,399
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно