Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic SGR Schecter Avenger

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
269
768
Skopje
bristlebac додаде нов оглас:

SGR Schecter Avenger - 10.500 ден.

Продавам нова гитара, свирена по дома. Лесна за свирење со одлични магнети и тон, вратот е во ц форма како на фендер. Следува со кутија. Може да се види во секое време.
070 821 333

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.221
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно