• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sex sells... so does religion!!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Не знам ни самиот како дојдов до ова URL.... ама едно знам, е дека пукнав од смеење!!!

Thank you for taking the time to visit Christian Fam
ily Host. Christian Family Host was was born of a vision to provide quality Christian web hosting services at an affordable price for churches, ministries, Christian owned businesses and the families of these organizations.

  • Customer service
  • We get to know you - Luke 10:27.
  • We go the extra mile - Matt. 5:41.
  • We are honest in all our dealings with you - Heb. 13:18.
  • Our answer is YES, what is your question?
Епа уживајте: http://www.christianfamilyhost.com/

:LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,521
Мислења
858,508
Членови
29,932
Најнов член
Sladzana.Angjelkovska
На врв Дно