1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Сет z97-k,i5 4440,2x4DDR3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dzunko, 8 ноември 2019.

 1. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  Продавам сет од делови :
  1. MB : Asus z97-k ( со кутија )
  2. CPU: i5 4440 ( со интел кулер )
  3 RAM : 2X4GB DDR3 Kingston 1600Mhz Blu

  Деловите се користени од мене , функционални без проблем.

  Цена : 9000 ден комплет фиксно
   
  Oktar, olikomerc, Vlad944 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  Нова цена за комплет и некоја слика :
  8800 ден
  20191108_205734.jpg 20191108_205749.jpg 20191108_205809.jpg
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  319
  265
  26 Септември 2007
  Машко
  Bump 8200ден за сетот !
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,072
Вчитување...

Сподели

Вчитување...