1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SET ценовник

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од gremlin, 19 Јуни 2017.

 1. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,280
  1,720
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Здраво,

  Дали некој може да ми помогне да ми набави дилерски компонента од СЕТ?

  Пишете ми ПП.

  Фала,
  Поздрав.
   
  На damil и igor_igor им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...