1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Сет 2x Ubiquiti NanoStation 5 AC

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 4 Февруари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,304
  10,698
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продава две, практично нови(користени се неполни 2 часа севкупно откако се купени) Ubiquiti NanoStation 5 AC. Купени се пред неколку месеци од Полска за еден домашен проект кој пропадна. Гаранција во МК немаат.

  https://www.amazon.com/dp/B07GWZ89V...&pf_rd_p=b4bbef4e-170e-463d-8538-7eff3394b224

  Цена, фиксно: 10000 денари

  075 437-061, Кирил
   
  BlackOuttheWoRlD, krema, HardCorec и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,304
  10,698
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,304
  10,698
  23 Јануари 2008
  Манга
Слични теми
 1. smole
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,208
 2. Gogzy
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  2,483
 3. wolverine
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  652
 4. ARMac
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  228
Вчитување...

Сподели

Вчитување...