• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Сервисен центар за Sony лаптоп во Македонија?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Дали постои сервисен центар за Sony Vaio лаптоп во Македонија?

Доколку знаете за некои други, Ве молам напишете ги кои се и каде.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,725
Мислења
863,397
Членови
30,063
Најнов член
Кузман
На врв Дно