• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Сервис за заоблени монитори

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Bazinga

Gaining Experience
15 септември 2012
126
92
Предлог сервис или човек за поправка на заоблени монитори.
Се работи за MSI 27" со пукнат дисплеј.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,673
Мислења
830,158
Членови
28,670
Најнов член
digado133
На врв Дно