1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Сервис за таблет

Дискусија во форумот 'Преостанати мобилни уреди' започната од stavrov69, 4 Март 2014.

 1. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  404
  198
  26 ноември 2008
  Машко
  Имам таблет модел MIDA52B. Скршено ми е предното стакло, дали знае некој сервис каде што може да го однесам или евентуално некој од форумот што може да го среди.
  Благодарам однапред.
   
 2. SaleSk

  SaleSk
  Arzt

  4,593
  5,142
  20 Април 2007
  Машко
  Контактирај го членот @kirev. Он има оригинален дисплеј за овој таблет.
  Поздрав
   
Слични теми
 1. Kapkata
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,255
 2. Banjifiko
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,974
 3. igor_xxxx
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,799
 4. linksys
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,917
Вчитување...

Сподели

Вчитување...