• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Сервис за поправка на led монитор

imetotuka

Intern
10 септември 2016
13
8
Дали може да препорачата сервис во Скопје за мониторов VX2370Smh-LED , пред некое време почна да менува бои, малку на плаво, па малку на црвено како на сликата подоле
 

imetotuka

Intern
10 септември 2016
13
8
пробано со друг HDMI и VGA кабел истиот проблем се појавува, првите 2-3 минути е ок, штом ќе загрее станува розев.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,156
Мислења
879,201
Членови
30,786
Најнов член
Znzir
На врв Дно