• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Сервис за Канон во Скопје?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

newpain01

Intern
24 јануари 2008
248
0
Дали некој знае каде има сервис за канон во Скопје? или случајно ако има некој кој има Canon Powershot S5 IS и му ја вадел CR1220 батеријата? од радозналост ја извадив батеријата и сега неможам да ја вратам-има едно како федерче кое стои таму и мора да се притисне некако за да се врати батеријата, а ако го стиснам со нешто, нема место да влезе батеријата-ептен заебано. :lut2:
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Сервис за Канон во Скопје има спроти Кјуби Осигурување, на ул.11ти Октомври, кај билната аптека. Еве ти број од службата за техничка подршка: 02 3214 677

Е да заборавив, Генел е фирмата :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,817
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно