Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Сервис за hp принтер

џонидерп

Gaining Experience
16 јуни 2019
109
65
Препорака за hp сервис за принтери? Нешто не е во ред со мојот deskjet 2130. Кога ќе го уклучам во струја не можам да го исклучам со on/off копчето. Не се исклучува ни автоматски и не го препознава компјутерот (не е до драјверите).
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно