Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Сервис за електроника

7 февруари 2016
27
6
Поздрав ме интересира дали има некој што поправа мауси, тастатури и такви работи, се работи за маус Mad Catz rat 5 престана да работи ласерот веројатно бидејќи кликовите и скролот сеуште работат, знам дека се работи за маус и дека е потрошна роба ама ако има некој што би можел да го поправи пишете ми бидејќи сум навикнат доста на истиот и не би сакал да земам друг
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.772
Членови
34.919
Огласи
2.633
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно