• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проценка Сервер рам ddr3 1333mhz

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
244
75
8gb ddr3. 1333mhz
Незнам дали може на пц ако матичната подржува ецц.
нека појасни некој постручен.
IMG-dc96adfcc37489f3c17dc607cb72a6ac-V.jpg
 
Последна промена:

sasemkd

Gaining Experience
24 јануари 2010
244
75
32 парчиња ddr3 8gb 1333mhz сервер меморија ---1000 ден

Сите за 25000 ден
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,084
Мислења
877,254
Членови
30,685
Најнов член
Blaze Ivanov
На врв Дно