• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Seriski Broevi

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Tuka pisuvajte seriski broevi za nekoi programi.Mene mi treba seriski broj za ADOBE FLASH CS3 PROFESSIONAL I ZA SWF DECOMPILER.VE MOLAM NAJDETE MI.JAS BARAV AMA NE NAJDOV!!
 

DF-1

Intern
13 септември 2007
98
2
Администраторите нема да го дозволат ова. Тоа се нелегални акции. Македонија во целост треба да се огради од пиратеријата.
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
@ Stane
Јавно предупредување!
Warez и се она што нарушува авторски права и интелектуална сопственост е забрането на it.com.mk
Прочитај ги правилата!
One more == BAN
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,798
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно