SEO

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од JasSum, 2 Јули 2017.

 1. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,263
  1,148
  8 Мај 2007
  Машко
  Ми треба SEO експерт. Ќе треба да се средуваат сајтови на клиенти, може да се водат и социјални мрежи. Се работи од дома.
  Доколку сте заинтересирани пратете порака или препорачајте некој/а што ќе знае да го работи тоа.

  Админи, ми треба човек од форумот, не сум фирма, не можам да постирам на ит кариера.
  Слободно поставете го огласот и на ит кариера, би било добро да има повеќе заинтересирани, но сепак предност ќе дадам на форумската „фамилија“.
   
 2. DeeJayZone

  DeeJayZone
  Intern

  74
  42
  3 ноември 2008
  Каков вид на SEO ти треба, On-page SEO или Off-page SEO?

  Водење на фан страници на социјалните мрежи...
  За кои социјални мрежи се работи?
   
 3. wadapdoc

  wadapdoc
  Intern

  7
  2
  24 Јули 2017
  Дали огласот сешуте е активен?
   
 4. DeeJayZone

  DeeJayZone
  Intern

  74
  42
  3 ноември 2008
  Очигледно не важи / не е активен.

  Не важеше ни првиот пат.
  Постави барање, и не не' удостои со фидбек.
  Едноставно, се изгуби во вселената.
   
  На JasSum му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели