1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SEO

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од JasSum, 2 Јули 2017.

 1. JasSum

  JasSum
  Practice makes perfect

  1,774
  1,884
  8 Мај 2007
  Машко
  Ми треба SEO експерт. Ќе треба да се средуваат сајтови на клиенти, може да се водат и социјални мрежи. Се работи од дома.
  Доколку сте заинтересирани пратете порака или препорачајте некој/а што ќе знае да го работи тоа.

  Админи, ми треба човек од форумот, не сум фирма, не можам да постирам на ит кариера.
  Слободно поставете го огласот и на ит кариера, би било добро да има повеќе заинтересирани, но сепак предност ќе дадам на форумската „фамилија“.
   
 2. DeeJayZone

  DeeJayZone
  Gaining Experience

  117
  64
  3 ноември 2008
  Каков вид на SEO ти треба, On-page SEO или Off-page SEO?

  Водење на фан страници на социјалните мрежи...
  За кои социјални мрежи се работи?
   
 3. wadapdoc

  wadapdoc
  Intern

  7
  3
  24 Јули 2017
  Дали огласот сешуте е активен?
   
 4. DeeJayZone

  DeeJayZone
  Gaining Experience

  117
  64
  3 ноември 2008
  Очигледно не важи / не е активен.

  Не важеше ни првиот пат.
  Постави барање, и не не' удостои со фидбек.
  Едноставно, се изгуби во вселената.
   
  На JasSum му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  892
  1,070
  9 Јуни 2011
  Машко
  Дали има некој од „форумскава фамилија“ што нуди продажба на backlinks?
  Исто така и опција за Guest Posts на ваши страни?
  Sponsored posts?
   
 6. DeeJayZone

  DeeJayZone
  Gaining Experience

  117
  64
  3 ноември 2008
  При барања за беклинкс, гостински и спонзорирани постови потруди се истите да се од веб страни од сродни индустрии.

  Ќе ти пратам приватна порака околу можност за спонзориран пост.
   
 7. DonFrozex

  DonFrozex
  Practice makes perfect

  892
  1,070
  9 Јуни 2011
  Машко
  Секако дека барам да се од сродни индустрии, не би рекламирал телефони во хелти индустрија.
   
  На Последниот Мохиканец му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Martin Iks

  Martin Iks
  Intern

  29
  7
  7 Мај 2019
  zarabotuvac od internet
  kolku guest posts i backlinks ti trebat?
   

Сподели

Вчитување...