Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 бежични слушалки и Навлажнувач на воздух Xiaomi DEERMA DEM-F628S

Статус
Затворена за нови мислења.

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Tose1991 додаде нов оглас:

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 бежични слушалки и Навлажнувач на воздух Xiaomi DEERMA DEM-F628S - 5.500 ден.

1.Продавам Премиум бежични слушалки Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2. Слушалките се користени неколку месеци, функционираат одлично и држат батерија.Имаат перфектен квалитетен звук и длабок и моќен бас.Доаѓаат комплет со кутија и 3 пара нови некористени гумички кои се ставаат според големината на увото. Имаат и active noise cancellation.Купени се 240 евра. Само за Аудиофили и мераклии кои уживаат во добар и квалитетен звук.Слушалките имаат подобар и поквалитетен звук од sony xm3,sony...

Видете го целиот оглас...
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.092
Мислења
974.341
Членови
35.396
Најнов член
AceOFspades
На врв Дно