Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Sennheiser,Logitech, i ostanato - cistka po doma

Статус
Затворена за нови мислења.

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
184
Skopje
www.terakota.com.mk
fazrijan додаде нов оглас:

Sennheiser,Logitech, i ostanato - cistka po doma - 10 ден.

1. Logitech G300s Optical Gaming Mouse
Cena 1000 den.
Погледнете го атачментот 119086

2. Logitech Wireless Performance Mouse MX
Cena 1200 den.
Погледнете го атачментот 119087

3. Logitech G933 Artemis Spectrum RGB 7.1 Surround Sound Gaming Headset
Izgubrno desnoto kapace koe ja pokriva dupkata kade sto se cuva resiverot.
Cena 5000 den.
Погледнете го атачментот 119088

4. SteelSeries Stratus XL Wireless Gaming Controller za Windows i Android
uste e so orginalnite baterii mnogu malce e koristen.
Cena 1500 den...

Видете го целиот оглас...
 

Enis-Phantom

On your way to fame
18 ноември 2013
345
507
Небитно
Друже како ти беше бројот за тој логитек маусот да го видам
Мислењето е автоматски споено:

Ти пишав во порака провери ;)
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.176
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно