1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Sennheiser HD485

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gokica, 13 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,471
  10,462
  13 Јуни 2009
  Sennheiser HD485

  Sennheiser HD 485 Lightweight stereo headphones at Crutchfield

  20200213_165900-01.jpeg
  20200213_165913-01.jpeg

  Слушалките се од отворен тип со изразен бас. Сочувани одлично без никакви гребнатинки. Перничињата на наушниците се купени нови и така стоеа долго време. Без кутија за жал.

  Цена 2,000 денари
   
  На gremlin и dzunko им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,471
  10,462
  13 Јуни 2009
  Викенд цена: 1.500 денари.

  Ајде нека ги слуша некој мераклија basshead. Кај мене одамна фаќаат прашина. Нови ги купив околу 100 евра.
   
 3. zdravkovskii

  zdravkovskii
  Gaining Experience

  282
  226
  14 Јануари 2011
  Видео/Анимација
  Резервација
   
  На gokica му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,471
  10,462
  13 Јуни 2009
  Продадено. Со здравје да си ги слуша @zdravkovskii
   
  На zdravkovskii му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  10,979
 2. darko85sk
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  786
 3. gokica

  Рецензија Sennheiser HD 650

  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,405
 4. dimekoza
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  699
 5. Multipass
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  529
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...