Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Sennheiser HD 598 SE

Статус
Затворена за нови мислења.

Boldozer

On your way to fame
2 ноември 2012
1.177
603
Скопје
Boldozer додаде нов оглас:

Sennheiser HD 598 SE - 200 €

Продавам open back слушалки Sennheiser HD 598 SE.

Слушалките имаат нормални траги на користење, со нив следува оригиналниот кабел и плус афтермаркет кабелче користено 1 недела, кабелче од 1м со микрофон на 3.5мм погоден за лаптоп/телефон.

Дополнителни слики ќе бидат прикачени подоцна.

Почетна цена ми е 200е, во зависност од заинтересираност ќе биде корегирана соодветно.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.104
Членови
35.432
Најнов член
Luka Milevski
На врв Дно