Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Sennheiser HD 400s

Статус
Затворена за нови мислења.

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.840
5.816
Skopje
Се враќаат на продажба.
Да напоменам дека овие слушалки се 18 омски, и не се наменети за гејминг. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.135
Мислења
975.331
Членови
35.446
Најнов член
plantsshopdubai
На врв Дно